Marc Bijsterbosch was de hele dag in absolute topvorm. Geen enkele tegenstander wist hem echt in de problemen te brengen en ook in de finale liet hij geen twijfel bestaan. Met een overtuigende overwinning kroonde hij zich tot winnaar van het GO Customs Amsterdam Open.

Met de titel neemt Marc de cheque van €3.000 mee naar huis. Verliezend finalist Jan van Lierop kan terugkijken op een sterk toernooi en ontvangt de tweede prijs van €1.500.
De gedeelde derde plaatsen gingen naar Mika van Berkel en Lennert Duijn, die uitkomt voor Mokum.
Met 149 deelnemers kunnen we terugkijken op een bijzonder geslaagd toernooi. De sfeer tijdens de finaledag was fantastisch en voor het eerst in jaren is een toernooi van deze omvang op een keurige tijd afgerond.

Mark en ik willen alle spelers bedanken voor jullie deelname en voor het geweldige weekend. Een speciaal woord van dank gaat uit naar Goran Kobas van GO Customs voor het sponsoren van het Amsterdam Open.
Daarnaast bedanken we onze co-sponsors Buffalo en Kamui hartelijk voor hun steun en de fijne samenwerking.
Een speciaal dankjewel aan Suus, Bas en Monique voor de geweldige wedstrijdleiding. Jullie hebben fantastisch werk geleverd! Ook een enorme dank aan onze crew achter de bar, die het hele weekend keihard heeft gewerkt om iedereen van eten en drinken te voorzien.
Gefeliciteerd aan alle prijswinnaars! We hopen jullie volgend jaar allemaal weer te mogen verwelkomen bij het GO Customs Amsterdam Open.

Tekst & foto’s: Mokum Pool & Darts
Intro: KNBB